• +33 7 83 03 99 11

Paris’te kaldığınız müddetçe size zaman sınırlaması olmadan Türkçe bilen özel şoförlerimiz ve lüks araçlarımız ile eşlik ediyoruz.

Tüm seyahatiniz boyunca istediğiniz saatte, istediğiniz yerde bulunarak size güvenli ve rahat bir yolculuk imkânı sunuyoruz.

Özel şoförlü lüks araçlarımız haftanın her günü ve her saati koşulsuz hizmetinizdedir. Trafik ve park stresini size yansıtmadan ulaşımınızı sağlayan şoförlerimiz, deneyimli ve güler yüzlüdür.

Şoförlerimiz alanlarında eğitimlerini tamamlamış, insan ilişkileri güçlü, Paris’in konumu ve tarihini çok iyi bilen kişilerden oluşur. Gündüz veya gece gezilerinizde zaman sınırlaması olmadan sizlerin yanında olan şoförlerimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendilerine ilke edinmiştir.

Sizlere sorunsuz bir hizmet sunmak için kalitemizden asla ödün vermeden özel şoförlü araç hizmetimizi konforlu lüks araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Şehir içindeki en doğru yollar ile en konforlu şekilde seyahat etmek ve seyahatinize keyif katmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.